  • Mfr # K0870.12X50
  • Zoro # G502060196
Thread Size
M12
Head Width
19 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0870.12X50
Thread Size
M12
Fastener Length
50 mm
Head Width
19 mm
Thread Length
30 mm
Head Height
7.5 mm
Head Dia.
19 mm