  • Mfr # K0871.414X110
  • Zoro # G902056539
External Hex Drive
Class 8.8 Material Grade/Class
Thread Size
M14
Head Width
22 mm
Finish
Zinc Plated
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K0871.414X110
Thread Size
M14
Fastener Length
110 mm
Head Width
22 mm
Head Dia.
22 mm
Head Height
8.8 mm
Thread Length
110 mm