  • Mfr # K0871.420X100
  • Zoro # G902056072
External Hex Drive
Class 8.8 Material Grade/Class
Thread Size
M20
Head Width
30 mm
Finish
Zinc Plated
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K0871.420X100
Thread Size
M20
Fastener Length
100 mm
Head Width
30 mm
Head Dia.
30 mm
Thread Length
100 mm
Head Height
12.5 mm