  • Mfr # K0163.0200XCR
  • Zoro # G6185385
Material
Aluminum
Outside Diameter
200 mm
Inside Diameter
0.5 in
Measurement Type
Inch
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K0163.0200XCR
Dimensions
Outside Diameter
200 mm
Inside Diameter
0.5 in