  • Mfr # K0161.0250XCR
  • Zoro # G6184055
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Aluminum Planed/Steel
Outside Diameter
250 mm
Inside Diameter
0.5 in
Measurement Type
Inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0161.0250XCR
Dimensions
Outside Diameter
250 mm
Inside Diameter
0.5 in
Details
Material
Aluminum Planed/Steel
Item
Handwheel,Alum disc,OD 250mm,Bre 0.75",n
Measurement Type
Inch
Description
Handwheel,Alum disc,OD 250mm,Bre 0.75 In.,n