  • Mfr # K1021.B2200X20
  • Zoro # G902059059
Length
20 mm
Outside Diameter
30 mm
Diameter
22 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1021.B2200X20
Length
20 mm
Outside Diameter
30 mm
Diameter
22 mm