  • Mfr # K1021.B2500X20
  • Zoro # G302058706
Length
20 mm
Outside Diameter
35 mm
Diameter
25 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1021.B2500X20
Length
20 mm
Outside Diameter
35 mm
Diameter
25 mm