  • Mfr # K1022.A2050X20
  • Zoro # G1002369
Length
20 mm
Outside Diameter
30 mm
Measurement Type
Metric
Diameter
20.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1022.A2050X20
Length
20 mm
Outside Diameter
30 mm
Diameter
20.5 mm