  • Mfr # K1022.A0440X12
  • Zoro # G1009019
Outside Diameter
8 mm
Length
12 mm
Product Type
Drill Bushings
Diameter
4.4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1022.A0440X12
Outside Diameter
8 mm
Length
12 mm
Diameter
4.4 mm