  • Mfr # K1021.B1030X12
  • Zoro # G1007162
Outside Diameter
18 mm
Diameter
10.3 mm
Length
12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1021.B1030X12
Outside Diameter
18 mm
Diameter
10.3 mm
Length
12 mm