  • Mfr # K1021.B1150X20
  • Zoro # G1008748
Length
20 mm
Diameter
11.5 mm
Outside Diameter
18 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1021.B1150X20
Length
20 mm
Diameter
11.5 mm
Outside Diameter
18 mm