  • Mfr # K1021.B1250X28
  • Zoro # G1009700
/ea
Key Features
Product Type
Drill Bushings
Length
28 mm
Diameter
12.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1021.B1250X28
Length
28 mm
Diameter
12.5 mm
Outside Diameter
22 mm