  • Mfr # K1021.B1390X16
  • Zoro # G1005500
/ea
Key Features
Product Type
Drill Bushings
Outside Diameter
22 mm
Length
16 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1021.B1390X16
Outside Diameter
22 mm
Length
16 mm
Diameter
13.9 mm