  • Mfr # K1021.B0910X20
  • Zoro # G1004539
Diameter
9.1 mm
Product Type
Drill Bushings
Outside Diameter
15 mm
Length
20 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1021.B0910X20
Diameter
9.1 mm
Outside Diameter
15 mm
Length
20 mm