  • Mfr # K1022.A2100X45
  • Zoro # G702056715
Outside Diameter
30 mm
Length
45 mm
Material
Mild Steel
Measurement Type
Metric
Diameter
21 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1022.A2100X45
Outside Diameter
30 mm
Length
45 mm
Diameter
21 mm