  • Mfr # K1022.A0320X16
  • Zoro # G902060567
/ea
Key Features
Length
16 mm
Outside Diameter
6 mm
Material
Mild Steel
Measurement Type
Metric
Diameter
3.2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
K1022.A0320X16
Country of Origin
Germany
Dimensions
Length
16 mm
Outside Diameter
6 mm
Diameter
3.2 mm