  • Mfr # K1022.A0570X16
  • Zoro # G702060668
Outside Diameter
10 mm
Length
16 mm
Product Type
Drill Bushings
Measurement Type
Metric
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1022.A0570X16
Country of Origin
Italy
Dimensions
Outside Diameter
10 mm
Length
16 mm
Diameter
5.7 mm