  • Mfr # K1022.A0750X20
  • Zoro # G002060368
Outside Diameter
12 mm
Length
20 mm
Diameter
7.5 mm
Product Type
Drill Bushings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1022.A0750X20
Outside Diameter
12 mm
Length
20 mm
Diameter
7.5 mm