  • Mfr # K0160.4250XCV
  • Zoro # G6183854
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Aluminum/Steel
Style
5 Spokes
Outside Diameter
250 mm
Inside Diameter
0.875 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K0160.4250XCV
Dimensions
Outside Diameter
250 mm
Inside Diameter
0.875 in
Details
Item
Handwheel,Alum 3Spke,OD 250mm,Bre 0.875"
Material
Aluminum/Steel
Style
5 Spokes
Description
Handwheel,Alum 3Spke,OD 250mm,Bre 0.875 In.