  • Mfr # K0160.0400XCS
  • Zoro # G6182856
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Aluminum/Steel
Style
5 Spokes
Outside Diameter
400 mm
Inside Diameter
1.00in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K0160.0400XCS
Dimensions
Outside Diameter
400 mm
Inside Diameter
1.00in
Details
Material
Aluminum/Steel
Item
Handwheel,Alum 3Spke,OD 400mm,Bre 1",no
Style
5 Spokes
Description
Handwheel,Alum 3Spke,OD 400mm,Bre 1 In.,no