  • Mfr # K0671.4160XCQ
  • Zoro # G6182944
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Style
3 Spokes
Material
Gray Cast Iron
Outside Diameter
160 mm
Inside Diameter
0.625 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0671.4160XCQ
Dimensions
Outside Diameter
160 mm
Inside Diameter
0.625 in
Details
Item
Handwheel,cast iron 3Spke,OD 160mm,Bre 0
Style
3 Spokes
Material
Gray Cast Iron
Description