  • Mfr # K1160.406X45
  • Zoro # G1001991
Thread Size
M10-1.50
Screw Length
45 mm
Finish
Zinc Plated
Drive Size
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1160.406X45
Thread Size
M10-1.50
Screw Length
45 mm
Drive Size
5 mm
Head Height
4 mm
Minimum Thread Length
18 mm