  • Mfr # K1160.10X90
  • Zoro # G1002116
Thread Size
M10
Screw Length
90 mm
Finish
Black Oxide
Drive Size
8 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1160.10X90
Thread Size
M10
Screw Length
90 mm
Drive Size
8 mm
Head Height
6.5 mm
Minimum Thread Length
26 mm