  • Mfr # K0869.410X18
  • Zoro # G502057752
Thread Size
M10
Screw Length
28 mm
Finish
Galvanized
Drive Size
8 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0869.410X18
Thread Size
M10
Screw Length
28 mm
Drive Size
8 mm
Head Height
10 mm
Minimum Thread Length
18 mm