  • Mfr # K1160.12X25
  • Zoro # G1007269
Thread Size
M12
Screw Length
25 mm
Finish
Black Oxide
Drive Size
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1160.12X25
Thread Size
M12
Screw Length
25 mm
Drive Size
10 mm
Head Height
7.5 mm
Minimum Thread Length
15.50 mm