  • Mfr # K1160.312X60
  • Zoro # G1007479
Thread Size
M12
Screw Length
60 mm
Finish
Black Oxide
Drive Size
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1160.312X60
Thread Size
M12
Screw Length
60 mm
Drive Size
10 mm
Head Height
7.5 mm
Minimum Thread Length
30 mm