  • Mfr # K0869.112X25
  • Zoro # G702053998
Thread Size
M12
Screw Length
37 mm
Material
Stainless Steel
Finish
Plain
Drive Size
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0869.112X25
Thread Size
M12
Screw Length
37 mm
Drive Size
10 mm
Head Height
12 mm
Minimum Thread Length
25 mm