  • Mfr # K0869.912X30
  • Zoro # G802082331
Thread Size
M12
Screw Length
42 mm
Material
Stainless Steel
Finish
Plain
Drive Size
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0869.912X30
Thread Size
M12
Screw Length
42 mm
Drive Size
10 mm
Head Height
12 mm
Minimum Thread Length
30 mm