  • Mfr # K0869.16X70
  • Zoro # G802054475
Thread Size
M16
Screw Length
86 mm
Finish
Bright
Drive Size
14 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0869.16X70
Thread Size
M16
Screw Length
86 mm
Drive Size
14 mm
Head Height
16 mm
Minimum Thread Length
44 mm