  • Mfr # K0869.416X40
  • Zoro # G202057908
Thread Size
M16
Screw Length
56 mm
Finish
Galvanized
Drive Size
14 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0869.416X40
Thread Size
M16
Screw Length
56 mm
Drive Size
14 mm
Head Height
16 mm
Minimum Thread Length
40 mm