  • Mfr # K0869.218X45
  • Zoro # G102056117
Thread Size
M18
Finish
Bright
Drive Size
14 mm
Standards
DIN EN ISO 4762
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0869.218X45
Thread Size
M18
Screw Length
63 mm
Drive Size
14 mm
Head Height
18 mm
Minimum Thread Length
45 mm