  • Mfr # K0869.304X18
  • Zoro # G502056403
Thread Size
M4
Screw Length
22 mm
Finish
Black Oxide
Drive Size
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0869.304X18
Thread Size
M4
Screw Length
22 mm
Drive Size
3 mm
Head Height
4 mm
Minimum Thread Length
18 mm