  • Mfr # K0869.04X18
  • Zoro # G202052606
/ea
Key Features
Hex Drive
Thread Size
M4
Screw Length
22 mm
Material
Steel
Finish
Bright
Drive Size
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
K0869.04X18
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Thread Size
M4
Screw Length
22 mm
Drive Size
3 mm
Head Height
4 mm
Minimum Thread Length
18 mm