  • Mfr # K0869.504X12
  • Zoro # G102058579
Thread Size
M4
Screw Length
16 mm
Finish
Galvanized
Drive Size
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0869.504X12
Thread Size
M4
Screw Length
16 mm
Drive Size
3 mm
Head Height
4 mm
Minimum Thread Length
12 mm