  • Mfr # K1160.404X25
  • Zoro # G1010592
Thread Size
M4
Screw Length
25 mm
Finish
Zinc Plated
Drive Size
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1160.404X25
Thread Size
M4
Screw Length
25 mm
Drive Size
3 mm
Head Height
2.8 mm
Minimum Thread Length
14 mm