  • Mfr # K0869.05X12
  • Zoro # G402052888
Thread Size
M5
Screw Length
17 mm
Finish
Bright
Drive Size
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0869.05X12
Thread Size
M5
Screw Length
17 mm
Drive Size
4 mm
Head Height
5 mm
Minimum Thread Length
12 mm