  • Mfr # K1160.405X10
  • Zoro # G1011146
Thread Size
M5
Screw Length
10 mm
Finish
Zinc Plated
Drive Size
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1160.405X10
Thread Size
M5
Screw Length
10 mm
Drive Size
4 mm
Head Height
3.5 mm
Minimum Thread Length
5.80 mm