  • Mfr # K0869.506X18
  • Zoro # G702058351
Thread Size
M6
Screw Length
24 mm
Finish
Galvanized
Drive Size
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0869.506X18
Thread Size
M6
Screw Length
24 mm
Drive Size
5 mm
Head Height
6 mm
Minimum Thread Length
18 mm