  • Mfr # K0869.806X25
  • Zoro # G802059586
Thread Size
M6
Screw Length
31 mm
Material
Steel
Drive Size
5 mm
Standards
DIN EN ISO 4762
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0869.806X25
Thread Size
M6
Screw Length
31 mm
Drive Size
5 mm
Head Height
6 mm
Minimum Thread Length
25 mm