  • Mfr # K0869.408X20
  • Zoro # G202057458
Thread Size
M8
Screw Length
28 mm
Finish
Galvanized
Drive Size
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0869.408X20
Thread Size
M8
Screw Length
28 mm
Drive Size
6 mm
Head Height
8 mm
Minimum Thread Length
20 mm