  • Mfr # K0706.17X80
  • Zoro # G102065478
Shoulder Diameter
17 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0706.17X80
Shoulder Diameter
17 mm
Shoulder Length
80 mm
Head Diameter
26.17 mm
Head Height
10 mm
Thread Length
25 mm
Diameter Thread Size
Width
24 mm