  • Mfr # K0705.04X20
  • Zoro # G202083358
Thread Size
M3
Shoulder Diameter
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0705.04X20
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Thread Size
M3
Shoulder Diameter
4 mm
Shoulder Length
20 mm
Head Diameter
7 mm
Head Height
3 mm
Thread Length
7 mm
Shoulder Length Tolerance
+/- 0.25
Width
2 mm