  • Mfr # K0705.06X20
  • Zoro # G502082990
Thread Size
M4
Shoulder Diameter
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K0705.06X20
Country of Origin
India
Dimensions
Thread Size
M4
Shoulder Diameter
6 mm
Shoulder Length
20 mm
Head Diameter
10 mm
Head Height
4.5 mm
Thread Length
9.5 mm
Diameter Thread Size
Width
3 mm