  • Mfr # K0869.805X25
  • Zoro # G202059469
/ea
Key Features
Hex Drive
Thread Size
M5
Screw Length
30 mm
Material
Steel
Drive Size
4 mm
Standards
DIN EN ISO 4762
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
K0869.805X25
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Thread Size
M5
Screw Length
30 mm
Drive Size
4 mm
Head Height
5 mm
Minimum Thread Length
25 mm