  • Mfr # K1163.062X40
  • Zoro # G102082192
Thread Size
M6
Material
Stainless Steel
Head Height
9 mm
Head Thickness
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K1163.062X40
Thread Size
M6
Fastener Length
40 mm
Head Height
9 mm
Head Thickness
5 mm
Head Width
24 mm
Head Dia.
24 mm