  • Mfr # K1473.25062X15
  • Zoro # G802081549
Thread Size
M6
Material
Stainless Steel
Head Height
17 mm
Head Thickness
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1473.25062X15
Thread Size
M6
Fastener Length
15 mm
Head Height
17 mm
Head Thickness
10 mm
Head Width
25 mm
Head Dia.
25 mm
Thread Length
15 mm