  • Mfr # K1163.08X30
  • Zoro # G002082315
Thread Size
M8
Head Height
11 mm
Head Thickness
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K1163.08X30
Thread Size
M8
Fastener Length
30 mm
Head Height
11 mm
Head Thickness
6 mm
Head Dia.
30 mm
Head Width
30 mm