  • Mfr # KM80TSSMC250225
  • Zoro # G3927915
Key Features
Bolt Circle Thread Size
5/8"-11
Body Diameter
4.882 in
Bolt Circle Dia.
4 in
Adapter Dia.
2.5 in
Gage Length
2.25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
KM80TSSMC250225
Country of Origin
United States
Dimensions
Bolt Circle Thread Size
5/8"-11
Body Diameter
4.882 in
Bolt Circle Dia.
4 in
Adapter Dia.
2.5 in
Gage Length
2.25 in