  • Zoro # G214674292
/ea
Key Features
Color
Matte Black
Material
Steel
Length
4.29 in
Width
0.31 in
Outer Mounting Hole Ctr. to Ctr.
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
34320
Zoro #
G214674292
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Length
4.29 in
Width
0.31 in
Details
Color
Matte Black
Material
Steel
4 in
For Use With
Cabinet Doors and Drawers
Description
  • •Matte Black finish
  • •Size: 4" c/c
  • •Available in 2 additional finishes: Satin Chrome & Polished Chrome
  • •Available in 1 additional size: 3" c/c