  • Zoro # G114643275
/pr
Key Features
Type
Mounting bracket
Material
Stainless Steel V2A
Model
Mounting Bracket FIELDLED EVO Surface
Size
94 mm x 29 mm x 25 mm (~3.7" x ~1.14" x ~0.98")
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G114643275
UPC #
Country of Origin
Germany
Dimensions
Size